Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Po raz trzynasty już w minioną sobotę 10 czerwca pole biwakowe w Cięcinie Górnej zapełniło się biegaczami. W pięknem otoczeniu górskiej przyrody odbył się Bieg na Jedną Milę.

Licznie zgromadzonych w tym dniu zawodników powitał Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik, który jednocześnie podkreślił fakt istnienia tego biegu dzięki zaangażowaniu Stanisława Stolarczyka i Antoniego Figury, sołtysa Cięciny.

Najmłodsi zmierzyli się na dystansie 100 m, 200 m i 600 m, natomiast starsi pokonali trasę 1 mili - 1,6 km. Trasa wiodła trudną technicznie drogą do przysiółka Ficońka.

Najlepszą zawodniczką z gminy Węgierska Górka została Kamila Łajczak, natomiast najlepszym zawodnikiem - Mateusz Kubień.

Po raz drugi zawodnicy mieli możliwość wzięcia udziału w Biegu Siedmiomilowym. Zwycięzcami w kategorii OPEN zostali: Klaudia Pytel oraz Jarosław Pietrasina.

W niezwykle malowniczej scenerii rozdane zostały nagrody, a czas umilała kapela Romanka.

W imieniu organizatorów dziękujemy za wsparcie imprezy Sołtysowi Antoniemu Figurze oraz Radzie Sołeckiej w Cięcinie, Ochotniczej Straży Pożarnej z Cięciny oraz Nadleśnictwu Węgierska Górka. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Stanisława Stolarczyka za ogromne zaangażowanie w organizację tego sportowego wydarzenia.

{gallery}Mila2017{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail