Karpackie Strefy Mocy to miejsca zagadkowe i owiane legendami. Nie trzeba szukać ich daleko. Najbliższe znajduje się w rejonie Zoniówki (Rycerka Dolna). Tam też zlokalizowana jest specjalna tablica, którą trudno przegapić wędrując szlakiem czerwonym z Rycerki Dolnej.

Projekt pod nazwą „Karpackie Strefy Mocy” został zrealizowany w ramach Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Żywiecką Fundację Rozwoju.

Celem Fundacji jest działanie na rzecz aktywizacji i rozwoju społeczności lokalnej w szczególności w zakresie społecznym, ekonomicznym, gospodarczym, edukacyjnym, sportowym, kulturalnym, a także w zakresie rozwoju regionalnego, zwłaszcza województwa Śląskiego.Fundacja powstała w styczniu 2017 roku. Jej celem jest działanie na rzecz aktywizacji i rozwoju społeczności lokalnej w szczególności w zakresie społecznym, ekonomicznym, gospodarczym, edukacyjnym, sportowym, kulturalnym, a także w zakresie rozwoju regionalnego, zwłaszcza województwa Śląskiego.

 

Fundacja „Ganpahar”
ul. Parkowa 2
34-370 Rajcza

Prezes Fundacji: Marcelina Biernat: telefon 501 018 834

Wiceprezes Fundacji: Adam Miesiączek: telefon 504 039 216

Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wkrótce na stronie www.ganpahar.pl znajdą się koordynaty tych zagadkowych miejsc, film promocyjny oraz krótka charakterystyka, o czym powiadomimy również na łamach WGmedia.

 

 

źródło tekstu: http://ganpahar.pl/

zdjęcia nadesłała: Prezes Fundacji - Marcelina Biernat

Udostępnij Drukuj E-mail