Chudy Wawrzyniec to jeden z kultowych biegów ultra w Polsce. W tym roku odbędzie się 10 sierpnia. Do wyboru są trasy 80, 50 lub 20 km. Ta ostatnia rywalizacja odbywa się pod nazwą Mała Rycerzowa.

Każdy z biegaczy zapisując się do udziału w zawodach biegowych Chudy Wawrzyniec miał do wyboru opcję pakietu podstawowego lub charytatywnego. Ten drugi daje możliwość wsparcia w rozwój utalentowanych dzieciaków i młodzieży z Fundacji Braci Golec. 30 zł – to różnica między ceną klasycznego pakietu i pakietu charytatywnego – bez względu na dystans, który zawodnicy wybrali.

Każdy biegacz ma możliwość zrobić coś ważnego dla młodych muzykantów z fundacji. Bo każdy z nich wybierając pakiet charytatywny przyczynił się do organizacji obozu górskiego dla podopiecznych Fundacji Braci Golec.

Fundacja Braci Golec pomaga młodzieży z Żywiecczyzny rozwijać talent muzyczny i pokazuje bogactwo kulturowe regionu, a Chudy Wawrzyniec ciągnie ich w góry. Pokazuje, że miejsca, w których mieszkają są naprawdę fajne.

 W podziękowaniu biegaczom podopieczni Fundacji Braci Golec, w najbliższą sobotę 10 sierpnia zagrają i zaśpiewają na trasie zawodów. Zapraszamy do wspólnego dopingowania w strefach kibica.

I Strefa Kibica – Przegibek godz 7:00 do 10:00

II Strefa Kibica – Mała Rycerzowa godz 11:00 do 13:00

 

Udostępnij Drukuj E-mail