W dniu 15.09.2018 w związku z 64. Rajdem Wisły w  godzinach 06:30 – 17:00 w gminie Istebna zamknięty zostanie ruch drogowy na trasie Odcinka Specjalnego jak na przedstawionej niżej mapie.

W gminie Milówka i Rajcza w godzinach 07:30 – 17:30 zamknięty zostanie ruch drogowy na trasie Odcinka Specjalnego jak na przedstawionej niżej mapie.

W gminie Wisła w godzinach 10:30 – 18:30 zamknięty zostanie ruch drogowy na trasie Odcinka Specjalnego jak na przedstawionej niżej mapie.

Automobilklub Śląski organizator rajdu, gorąco prosi mieszkańców, przez które przebiega trasa odcinka specjalnego o zaplanowanie wyjazdów i przyjazdów oraz podróży w taki sposób, aby uniknąć dróg wyłączonych z ruchu. Zwracamy się również z apelem o zdrowy rozsądek i zachowanie niezbędnych zasad bezpieczeństwa podczas oglądania zmagań załóg biorących udział w rajdzie. Warto również przypomnieć, że po przejeździe samochodu oznaczonego literą „C” pod żadnym pozorem nie wolno przechodzić przez trasę odcinka, a także wychodzić poza strefy wyznaczone taśmami. Dodatkowo nie wolno wjeżdżać na trasę odcinka samochodami, ani innymi środkami transportu, nawet rowerami. Organizator prosi kibiców, a także osoby mieszkające przy trasie o zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci oraz zwierząt domowych. Ważne jest również respektowanie wszystkich poleceń ludzi czuwających na bezpiecznym przeprowadzeniem rajdu.

"W czasie zamknięcia dróg pamiętamy o bezpieczeństwie innych. W razie pilnej potrzeby udzielenia pomocy medycznej czy ratunkowej prosimy o skontaktowanie się z najbliższym sędziom stojącym na zabezpieczeniu i poinformowanie go o takiej konieczności. Na starcie odcinka posiadamy odpowiednie służby ratunkowe, które zostaną uruchomione, aby pomóc innym. W ZWIĄZKU Z RAJDEM SAMOCHODOWYM PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI. PROSIMY NIE RYZYKOWAĆ! Za wynikające utrudnienia Serdecznie Państwa przepraszamy "- Zarząd Automobilklubu Śląskiego.

źródło informacji i mapki: Zarząd Automobilklubu Śląskiego tel. 693-340-374

Udostępnij Drukuj E-mail