Jedyne takie miejsce na Żywiecczyźnie. Miejsce tylko dla kobiet chcących coś zmienić. Koniecznie przeczytaj kilka słów o Studio Figura w Węgierskiej-Górce i weź udział w dniu otwartym 24 września br.

Chcesz zmienić swoją sylwetkę?

Potrzebujesz motywacji do ćwiczeń?

24 września (tj. czwartek) zarezerwuj dla siebie czas dla Studio Figura w Węgierskiej-Górce. W tym dniu odbędą się pokazy naszych sztandarowych zabiegów. Będzie można skorzystać z naszych urządzeń, a także zdobyć wiele upominków. Zapewniamy degustację naszych suplementów (detoksykujące, ujędrniające, kolagenowe), a także możliwość wypróbowania kosmetyków SF (antycellulitowe, ujędrniające)

Zapraszamy od 8:00 do 20:00, ul. Kolejowa 1, Węgierska Górka (budynek Agawy).

P.S. Poszukiwane modelki do zabiegów. Koniecznie zadzwoń: 538-418-521 lub pisz na Fb, jeśli masz ochotę wypróbować naszych nowości.

https://www.facebook.com/SFWegierskaGorka/

 

Studio Figura w Węgierskiej-Górce to znany wielu klientkom salon modelowania sylwetki z bardzo szerokim wachlarzem usług dedykowanych tylko dla pań. Kameralne Studio jest zaprojektowane tak, by każda klientka czuła się tu komfortowo. Wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu i czuć tu niepowtarzalny klimat. Koncepcja Studia Figura opiera się w głównej mierze na wymodelowaniu sylwetki, a także na utracie zbędnych kilogramów. Można więc powiedzieć, że tworzymy zwykłe miejsce z niezwykłym podejściem. Studio Figura w Węgierskiej-Górce tworzą przede wszystkim nasze klientki, a panującej u nas atmosfery nie sposób powielić

Dysponujemy trzema strefami, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Strefa FITNESS to przede wszystkim rowerek poziomy, „roll shaper” - rolki, „tulip” - schody, „swan” - orbitrek, „vacu” - bieżnia z podciśnieniem. Urządzenia te służą przede wszystkim do ćwiczeń ”cardio”, ale dodatkowa stymulacja lampami z podczerwienią pobudza skórę do odbudowy. W strefie WELLNESS przede wszystkim odpoczniesz. Zaliczamy do niej elektrostymulację, która wzmacnia mięśnie i limfodrenaż, który bazuje na presoterapii.

Ostatnią, a zarazem najbardziej obleganą strefą jest strefa KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ. Zalicza się do niej niezwykle skuteczną endermologię, którą można wykonać zarówno na całe ciało, jak i twarz. Liposukcja kawitacyjna to ulubiony przez klientki sposób na redukcję zbędnych centymetrów, a także lipolaser, czyli zimny laser diodowy, który działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe.


Nasze największe atuty?

To przede wszystkim indywidualne podejście, profesjonalizm i chęć pomocy. Każda nasza klientka to nowa historia, którą odkrywamy. Więc nie czekaj i umów się już dzisiaj. Zapewniamy o naszej skuteczności, a na dowód przedstawiamy nasze zadowolone klientki. Agnieszko, Basiu, Izo, Marylko, Alicjo, Halinko, Lidio, Elizo, Jadziu, Moniko, Kamilo, Iwono, Heleno, Celino, Sabino, Madziu, Reniu, Kasiu, Aniu, Danusiu, Dominiko, Ewelino, Olgo, Marzenko, Sylwio, Justyno... pragniemy Wam podziękować. Szczególnie za pracę, którą wkładacie podczas każdego treningu. To daje nam energię! Każdy wasz utracony centymetr i kilogram motywuje nas do codziennej pracy.

A czy Ty chciałabyś dołączyć do naszej studyjnej rodziny?

Odwiedź naszego Facebooka:

https://www.facebook.com/SFWegierskaGorka/

Instagram: https://www.instagram.com/studiofigurawg/


lub zadzwoń: 538-418-521.

Czekamy tylko na Ciebie przy ul. Kolejowej 1 w Węgierskiej-Górce (budynek Agawy).
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

Zespół Studio Figura w Węgierskiej-Górce

Udostępnij Drukuj E-mail