,,Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro." Imogen Conningaham

Krzysztof Kocierz urodził się w Żywcu, a całe swoje dzieciństwo dorastał w malowniczej, górskiej miejscowości Rycerka Górna w Gminie Rajcza. Obecnie mieszka w Chełmku. Fotografia to jego hobby, w którą jest mocno zaangażowany. Swoje zainteresowania rozwija również przez różnego rodzaju kursy, szkolenia, jak i pracę w plenerze, studio.

Zarządza stronami: Krzysztof Kocierz Photography ,Coffee Owczarek Niemiecki oraz  Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych ,,Coffee Day" oraz Grupą Miłośników Owczarków Niemieckich na facebooku, która jest miejscem wymiany informacji i doświadczeń między miłośnikami psów tej rasy.  Obecnie ukończył kurs fotografii dla zaawansowanych w Związku Polskich Artystów Fotografików w Katowicach pod okiem Antoniego Kreisa. Jest wyróżniany przez wiele Grup Fotograficznych, a prace jego wielokrotnie trafiają do ich magazynów.

,,Serduchem malowane" to coś, co przedstawia mnie jako osobę i oddaje jej prawdziwy wyraz. Fotografowanie dla mnie, to więcej niż tylko hobby. Kiedy staję za obiektywem, staram się wyrazić i przekazać innym coś niezwykłego, co w danej chwili świat nam ukazuje. To obraz nie tylko rzucony na matrycę aparatu, ale wlewam w to również całą swoją duszę, całe swoje ,,serducho". Tym samym dzielę się nim z innymi. To najpiękniejsze co może połączyć mnie i odbiorcę. Dla takich chwil warto to robić. Słowa Imogen Cunningham ,,Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro’’, stają się dla mnie motorem do działania, otwierają przestrzeń, którą chcę ciągle poznawać, zgłębiać i fascynować się jej pięknem. - mówi Krzysztof Kocierz.

Najbliższe wystawy fotografii Krzysztofa Kocierza odbędą się 18 stycznia 2019 roku w Chełmku, w marcu w Oświęcimiu, w czerwcu w Krakowie.

Poniżej kilka fotografii Krzysztofa Kocierza:

{gallery}kkocierzphotogr{/gallery}

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 531 515 126

źródło: https://www.facebook.com/KrzysztofKocierzPhotography/

 
 

 


Inne artykuły