Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Ciemne chmury, które od rana gromadziły się nad Ciścem, w żaden sposób nie przeszkodziły w dobrej zabawie. W minioną sobotę w Przedszkolu nr 1 w Ciścu odbył się bowiem Piknik Rodzinny, który połączył w sobie Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca - wszyscy mieli więc okazję do świętowania. Wspaniała atmosfera i dobra zabawa - tak wyglądała sobota w Przedszkolu.

W Pikniku Rodzinnym uczestniczył Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik oraz radni.

„Bardzo się cieszę z tego Pikniku, jak również z występu tych wspaniałych dzieci; cieszę się również, iż na tym pikniku spotaliśmy się wszyscy, są dzieci, wychowawcy, rodzice i dziadkowie. To wspaniała forma integracji i piękne jest to, że przebiegają one w takiej atmosferze. Z tego miejsca chciałbym podziękować Pani Dyrektor, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie tego Pikniku" - podkreślił Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik.

„Co roku, od wielu już lat organizujemy Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki, Ojca i Dnia Dziecka. Wszyscy do tego bardzo się przygotowują i przynoszą swoje piknikowe plenerowe wyposażenie - koce, naczynia. Przedszkole natomiast przygotowuje dzieci i gorące posiłki, resztę natomiast przygotowują rodzice. Od trzech lat rodzice prezentują przedstawienie przed dziećmi. Wyszliśmy z założenia, że skoro dzieci robią to dla rodziców, dlaczego i rodzice nie mieliby pokazać się przed dziećmi. Rodzice również spotykali się i mieli próby. A na koniec - niespodzianka dla dzieci" - powiedziała Irena Szczotka, Dyrektor Przedszkola Nr 1 w Ciścu.

Podczas imprezy z radosnymi tańcami i śpiewem wystąpiły dzieci z Przedszkola przygotowane przez wychowawców grup. Przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty przed licznie zgromadzoną publicznością.

Piękne występy Przedszkolaków, gromkie brawa, stoiska z przeróżnymi pysznościami, zabawy i konkursy - to wszystko, co czekało na dzieci i rodziców tego pięknego dnia. Sprzyjająca pogoda, liczne atrakcje, miła atmosfera sprawiły, iż wszyscy uczestnicy pikniku świetnie się bawili.

Podobne pikniki w tym dniu odbyły się również w Przedszkolu nr 2 w Ciścu i Szkole w Węgierskiej Górce.

{gallery}PrzedC2017{/gallery}

Udostępnij Drukuj E-mail