W nagłych sytuacjach, w których potrzebujemy pilnej gotówki na niespodziewane wydatki, zależy nam na znalezieniu pewnej i wiarygodnej instytucji. W pierwszej kolejności zwracamy jednak uwagę na koszty, jakie przyjdzie nam ponieść w związku z zaciągnięciem kredytu. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie wysokość prowizji, procentowania, czy też odsetek, w dużej mierze decyduje o tym, jaką ofertę wybierzemy.
 

Chcemy zaciągnąć tani kredyt , którego koszty nie zaburzą znacznie naszego domowego budżetu dlatego warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych Totalmoney.pl aby znaleźć najlepszą ofertę. Niestety nie każdy z nas ma tyle czasu i cierpliwości, aby samodzielnie porównywać aktualne na rynku oferty. Aby ułatwić sobie sprawę doboru konkretnego produktu, warto przejrzeć kredyt gotówkowy ranking. Tego typu zestawienie wyświetli nam wszelkie niezbędne informacje o danym zobowiązaniu i placówce bankowej. Sprawdźmy, które kredyty zajmują podium wśród dostępnych rozwiązań finansowych.

 

Czym jest ranking kredytów gotówkowych?

 

Współczesne czasy wiążą się z coraz szybszym rozwojem świadomości konsumenckiej. Dzięki temu, że wiemy więcej i łatwiej jest nam znaleźć opłacalne opcje, doskonale radzimy sobie z porównywaniem konkretnych ofert. Przykładowo w celach zakupu sprzętu AGD przeglądamy rozmaite rankingi, analizując zawarte w nich oferty. Często posiłkujemy się także opiniami klientów, którzy skorzystali z danej usługi czy zakupili konkretny produkt. Podobnie sytuacja przedstawia się, gdy chcemy wybrać tani kredyt gotówkowy. Ranking również w tym przypadku okazuje się niezwykle pomocnym narzędziem. Możemy skorzystać z niego nawet bez wychodzenia z domu, przy czym cały proces trwa zaledwie kilka minut. Ranking tanich kredytów gotówkowych po wprowadzeniu informacji wyświetli nam najlepsze na rynku oferty. Wystarczy, że podamy kwotę, którą chcemy pożyczyć oraz okres kredytowania, jaki nas interesuje. W odpowiedzi otrzymamy listę najatrakcyjniejszych ofert kredytowych wraz z wszelkimi kosztami i warunkami dostępnymi w poszczególnych bankach.

 

Ranking tanich kredytów gotówkowych — czy jest wiarygodny?

 

Wiele osób, które chcą znaleźć opłacalny kredyt, zastanawia się, czy ranking kredytów gotówkowych jest przygotowywany przez specjalistów. Nie musimy obawiać się niezgodności przedstawionych ofert z faktami, gdyż takie zestawienia są szczegółowo analizowane pod kątem usług, które oferują konkretne banki. Specjaliści finansowi najpierw zapoznają się z produktami dostępnymi w instytucjach bankowych, a następnie układają listę w ten sposób, aby na podium umieścić najtańsze oferty, które posiadają najlepsze warunki kredytowania. Dodatkowo ranking tanich kredytów gotówkowych to pewność i bezpieczeństwo konsumenckie, gdyż korzystając z danej oferty, nie musimy obawiać się, że wybieramy nieznaną i niewiarygodną firmę bankową. W tego typu zestawieniach umieszczane są wyłącznie sprawdzone banki, które są polecane przez klientów.

 

Czy w rankingu umieszczone są warunki kredytowania?

 

Zapoznając się z rankingiem kredytów, otrzymujemy zarówno informacje o wysokości opłat (np. prowizji banku, miesięcznej raty), jak i kwestie związane z warunkami, które musimy spełnić. Warto wiedzieć, że obowiązujące prawo ściśle określa zasady, które są konieczne do spełnienia, jeśli chcemy wnioskować o kredyt gotówkowy. Są to przede wszystkim pełnoletność, obywatelstwo polskie, stały adres zameldowania, ważny dowód osobisty oraz stałe dochody. Dodatkowo banki sprawdzają także historię kredytową w BIK oraz rejestr KRD w celu sprawdzenia, czy nie posiadamy niespłaconych zobowiązań. Na tej podstawie oceniana jest nasza zdolność finansowa. Jeśli jest pozytywna, nie musimy obawiać się odrzucenia wniosku przez bank.

 

Jednak warto także wspomnieć o wewnętrznych warunkach, które niektóre banki mogą narzucać konsumentom z góry. Jest to np. konieczność wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Tego typu opcja jest najczęściej wymagana w sytuacji, gdy nasze dochody nie są w pełni stabilne lub ich wysokość nie jest stała. Dodatkowo bank może wymagać od nas polisy wtedy, gdy spłacamy jeszcze zaległe zobowiązanie. Innymi przykładami warunków, które musimy spełnić, by wziąć kredyt gotówkowy, są: zaświadczenie o dochodach, dokument świadczący o przyjmowaniu emerytury czy renty, zeznanie podatkowe itp. Tego typu elementy są jednak ustalane przez bank na etapie wnioskowania o kredyt. Możemy znaleźć je również wtedy, gdy sprawdzamy ranking tanich kredytów gotówkowych. Zawarte są w nim wszelkie niezbędne informacje, które posłużą nam jako pomoc w składaniu wniosku o pomoc finansową.

 

Tani kredyt gotówkowy. Ranking 2020

 

Jakie oferty kredytów aktualnie są najatrakcyjniejsze? Samodzielna odpowiedź na takie pytanie może sprawiać nam nie lada trudności. Nie musimy jednak poświęcać czasu na poszukiwanie informacji na stronach banków. Ranking kredytów gotówkowych na 2020 rok pozwoli nam w szybki sposób dobrać takie zobowiązanie, które spełni nasze potrzeby.

 

3. Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

 

Udzielany maksymalnie na 48 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 7,20% i jest stałe do 24 miesięcy, powyżej tego okresu spłaty jest zmienne. RRSO wynosi 9,75%, prowizja banku to 4,19%, wysokość miesięcznej raty to 375,70 zł, a całkowita kwota do spłaty wynosi 18 033, 40 zł.

 

2. Pożyczka Gotówkowa online dla Nowych Klientów w Citi Handlowym

 

Udzielana maksymalnie na 48 miesięcy. Oprocentowanie wg. zmiennej stopy procentowej, max. 7,19%. Prowizja banku to 4,00%, RRSO wynosi 9,64%, a miesięczna rata 374,94 zł. Całkowita kwota do spłaty do 17 997,03 zł.

 

Pożyczka internetowa w Alior Bank

 

Udzielana maksymalnie na 48 miesięcy. Oprocentowanie 7,19% stałe do 36 miesięcy, powyżej tego okresu spłaty zmienne. Prowizja banku wynosi 3,50%, RRSO z kolei to 9,36%, a miesięczna rata 373,14 zł. Całkowita kwota do spłaty wynosi 17 910,50 zł.

 

artykuł sponsorowany